טיולים מודרכים

לטיול בישראל יש תמיד ערך מוסף.
אין מדינה בעולם שטומנת כל כך הרבה היסטוריה וסיפורים על שביליה כמו ישראל.
טיול עצמאי יכול להיות מהנה ביותר, אך לטייל עם מדריך זו חוויה מעשירה ומרתקת.

מצפון לדרום, מגוון המסלולים בארץ הוא עצום. הידעתם שישראל מדורגת מהראשונות בעולם במספר קילומטרים של שבילים מסומנים יחסית לגודלה? 

הצטרפו אלינו לאחד מהטיולים הרבים ברחבי ישראל ותחוו את השבילים בצורה שונה,  שרק מדריך מקצועי בעל נסיון, ידע ורגישות לקבוצה יכול להעניק לכם. אם זה בצפון הירוק, במרכז עם נופי הים התיכון, במדבר יהודה הפראי, או בנגב הנרחב –  "על השביל" לוקחים אתכם לטיול שיעניק לכם את המיטב מכל מקום.

על השביל בראשותו של אבי פרג'ון צברה קילומטראז' רב בשבילי ישראל.
כל צעד בשבילי הארץ נוסף למאגר גדול של ידיעת הארץ, הכרת האזורים הכי יפים ומאתגרים בה ושל נקודות העניין הגלויות לקהל ואלה הנסתרות ממנו. המאגר שאספנו מאפשר לנו להתאים מסלולים ולהדריך טיולים לעובדים במסגרת ימי גיבוש וכייף.

גם מי שיצטייד בנעלי הליכה במיוחד לקראת הטיול איתנו וגם מי שסוליות הנעליים שלו ראו הרבה שטח יכול למצוא מענה בשבילי הארץ בהדרכתנו ושניהם נהנים מהשקעה של הארגון בהם וחשיבה שלו על רווחתם.

מסלולי טיול במסגרת ימי כייף משמשים אמצעי ליצירת גיבוש וחיזוק קשרים אישיים בין עובדים יום כייף בטבע בחברת קולגות ומנהלים משפר את התקשורת ואת שיתוף הפעולה בין העובדים שעיקר האינטראקציה ביניהם ביום יום היא על בסיס מקצועי. לטובת הארגון, לקוחותיו וספקיו.