יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש איכותי ישבור את שגרת העבודה, יפרק תיסכולים בין אנשים, יעזור לפתור בעיות של מתח וחוסר הבנה בין עובדים, ויסיע ליצור אמון הדדי, היכרות, חברות ויחסי עבודה תקינים.

ימי גיבוש לחברה או צוות, מספקים תועלת רבה וקריטית ליחסי העבודה במשרד, בעיקר במשרדים גדולים, בהם רוב העובדים לא מכירים באמת אחד את השני, אך נמצאים ביחסי עבודה בהם הם צריכים לשתף פעולה.

יום גיבוש מוצלח – מה סוד הקסם?

טוב – זה לא קסם, צריך משהו שבאמת "מזיז אנשים מאיזור הנוחות שלהם" בשביל שהם יפתחו אחד לשני. אמנם לשבת במסעדה זה נחמד, גם לשמוע הרצאה או סרט זה מעניין, ובודאי לעשות אטרקציה זה מלהיב, אבל פעילויות אלו אינן יוצאות דופן מבחינת העובדים ואינן כוללות חוויות שהם אינם רגילים להם.

על השביל מציעה לכם לצאת בחוץ! 

בימי כיף וגיבוש מתוכננים ומוקפדים, אנחנו ב"על השביל" נספק לכם את כל מה שאתם צריכים ורוצים, ונעשה את זה במקום הכי הגיוני שיש: על שביל ישראל!2014-01-03 13.06.18

הצוות המקצועי והמסור של "על השביל" יבנה לכם יום מהסרטים, ילווה אתכם בכל ההתלבטויות בתכנון, ימליץ על המינון הנכון של אתגר מול פינוק וידאג לכך שהחיוך לא ירד משפתי המשתתפים עוד זמן רב לאחר תום הפעילות.

הנסיון שלנו מלמד שהשילוב של יציאה למקום משמעותי כמו שביל ישראל, העזרה ההדדית שאנשים מגישים זה לזה במהלך הליכה, הזמן לדבר ולהפתח, והפעילויות המגבשות שנעביר למשתתפים, יכשירו את הקרקע להמסת הקרח בין אנשים, יצירת חברויות חדשות והנחלת אוירה טובה בין העובדים.

אז אם לא מתחשק לכם עוד יום חברה או צוות רגיל ובנאלי, שהעובדים רק יחשבו איך להתחמק ממנו, הציצו בימי גיבוש לדוגמא שלנו,  צרו איתנו קשר ותנו לנו לתכנן לכם יום גיבוש שלא ישכח.