יום כיף וגיבוש לארגונים

יום גיבוש איכותי ישבור את שגרת העבודה, יפרק תיסכולים בין אנשים, יעזור לפתור בעיות של מתח וחוסר הבנה בין עובדים, ויסיע ליצור אמון הדדי, היכרות, חברות ויחסי עבודה תקינים.

ימי גיבוש לחברה או צוות, מספקים תועלת רבה וקריטית ליחסי העבודה במשרד, בעיקר במשרדים גדולים, בהם רוב העובדים לא מכירים באמת אחד את השני, אך נמצאים ביחסי עבודה בהם הם צריכים לשתף פעולה.

יום גיבוש מוצלח – מה סוד הקסם?

טוב – זה לא קסם, צריך משהו שבאמת "מזיז אנשים מאיזור הנוחות שלהם" בשביל שהם יפתחו אחד לשני. אמנם לשבת במסעדה זה נחמד, גם לשמוע הרצאה או סרט זה מעניין, ובודאי לעשות אטרקציה זה מלהיב, אבל פעילויות אלו אינן יוצאות דופן מבחינת העובדים ואינן כוללות חוויות שהם אינם רגילים להם.

  • אטרקציות ייחודיות ל"על השביל"
  • צוות מנוסה בראש צעיר
  • נסיון רב בפעילויות מגבשות בשטח
  • ארגון מקיף וכולל – רק בואו להינות

על השביל מציעה לכם לצאת בחוץ! 

הצוות המקצועי והמסור של "על השביל" יבנה לכם יום מהסרטים, ילווה אתכם בכל ההתלבטויות בתכנון, ימליץ על המינון הנכון של אתגר מול פינוק וידאג לכך שהחיוך לא ירד משפתי המשתתפים עוד זמן רב לאחר תום הפעילות.

  •  יציאה למקום משמעותי כמו שביל ישראל למשל
  • פעילויות של אתגרים משותפים כמו חדרי בריחה בטבע
  • העזרה ההדדית שאנשים מגישים זה לזה במהלך הליכה
  • הזמן לדבר ולהפתח, והפעילויות המגבשות שנעביר למשתתפים,

יכשירו את הקרקע להמסת הקרח בין אנשים, יצירת חברויות חדשות והנחלת אוירה טובה בין העובדים.

אז אם לא מתחשק לכם עוד יום חברה או צוות רגיל ובנאלי, שהעובדים רק יחשבו איך להתחמק ממנו, תנו לנו לתכנן לכם יום גיבוש שלא ישכח.

ימי כיף לעובדים באזור ירושלים

ימי כיף לעובדים באזור ירושלים

הרי ירושלים מהווים תפאורה מדהימה ליום שכולו כיף ומעט אתגר. השילוב של הטבע הדרמטי, הנופך המסתורי של מנזרי עין כרם והכרמים באיזור מאפשרים להנות מיום מושלם בשטח

ימי כיף לעובדים באזור זכרון יעקב

ימי כיף לעובדים באזור זכרון יעקב

זיכרון יעקב היא נקודה מצוינת לימי כיף באזור הכרמל. ההר הירוק כל ימות השנה, מהווה תפאורה נהדרת לשלל פעילויות מהנות ומגבשות בין הים לבין הטבע הפראי בכרמל.

ימי כיף לעובדים בצפון

ימי כיף לעובדים בצפון

הצפון הוא מגרש המשחקים של הטבע. מים זורמים, הרים נישאים, נחלים שוצפים והרבה ירוק בעיניים. אם אתם בנויים לנסיעה קצת יותר ארוכה מהמרכז נארגן לכם יום כיף באווירה של חו"ל.

ימי כיף לעובדים בתל אביב יפו

ימי כיף לעובדים בתל אביב יפו

תל אביב יפו – אחת הערים המרגשות בעולם. גם באזור האורבני של תל אביב אפשר למצוא פינות חמד טבעיות והיסטוריות שיספקו לכם יום כיף מרגש ומגבש לעובדים.

ימי כיף לעובדים בדרום

ימי כיף לעובדים בדרום

אם יש אזורים מיוחדים אצלנו בארץ אלו הם אזורי המדבר. בעיקר בעונות החורף והאביב ניתן לצאת לדרום וליהנות מימי כיף מרהיבים ומיוחדים בנוף שלא נמצא בשום מקום אחר בארץ.

לקוחות ממליצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם לתכנן יום מופלא

Please wait...